Slovan ladí formu pred štartom KHL: Vedúci gól exhráča belasých Bystrici nestačil

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: hcslovan.sk

BREZNO - Hokejisti Slovana Bratislava vyhrali v piatkovom prípravnom zápase v Brezne nad HC 05 Banská Bystrica 4:1.

Domáci hokejisti viedli zásluhou kapitána a bývalého hráča Slovana Michala Hudeca od 20. minúty 1:0, ale účastník KHL strelil v druhej tretine tri góly a nakoniec zaslúžene vyhral. Góly víťazov strelili Rok Tičar, Ladislav Nagy, Mário Bližňák a Vladimír Mihálik.

HC 05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Góly: 20. M. Hudec - 23. Tičar (Hudáček), 27. Nagy (Baranka), 28. Bližňák (Bartovič), 53. Mihálik (White)

MHC Martin - HC'05 Banská Bystrica 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Góly: 6. Važan (Tupý, Matejka), 20. Fujerik (Matejka, A. Themár), 23. T. Klíma (Dvořák), 33. Jokeľ (L. Klíma), 51. Fujerík (Tupý, Michal Važan), 53. Dvořák (Finsterle) - 9. Žilka (L. Říha), 56. Žilka (Srnka, L. Říha)

MsHK DOXXbet Žilina - HC Dukla Senica 3:8 (1:1, 1:4, 1:3)
Góly: 14. Kubiš (Jarab, Ďurkech), 35. Smetana (Zacharov), 44. Valášek (A. Lipovský, R. Slota) - 13. Kalináč (Glemba), 26. Reismuller (Kalináč), 29. Glemba (Reismuller, Michal Šúrek), 29. Lantoš (Surovka, Mikolášek), 32. Jurák (Glemba, Kovaľ), 42. Kluka (Jurák), 45. Kalináč, 46. Mikolášek

HK Trnava - Dukla Trenčín 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
Góly: 25. Lisoň (M. Baran, P. Barinka), 32. Reho (M. Baran, Lisoň) - 9. D. Hudec (Daniška, Ryzák), 10. Hatala (Komínek), 27. Šišovský (J. Pardavý ml.)

Viac o téme: Slovan Bratislava Banská Bystrica 2014 Príprava pred štartom KHL
  • Zdroj: TASR, SITA