Dráma v KHL: V Novokuznecku sa rozhodoval až v predĺžení

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: facebook.com/hcsibir1962

MOSKVA - Hokejisti tímu Sibir Novosibirsk zvíťazili v jedinom utorkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v Novokuznecku nad domácim Metallurgom 3:2 po predĺžení. Hrdinom duelu sa stal Dmitrij Kugryšev, ktorý strelil dva góly hostí, aj rozhodujúci v druhej minúte predĺženia.

Domáci síce dokázali v prvej tretine za 61 sekúnd otočiť nepriaznivý stav, dlho viedli 2:1, ale v 57. min vyrovnal Maxim Ignatovič. V nadstavenom čase uspel Novosibirsk zásluhou spomenutého Kugryševa. Slováci nemali v tomto zápase zastúpenie.

Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 2:3 po predĺžení (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 15. Galimov (Stoa), 16. Romanov (Skladničenko) - 7. Kugryšev (Ožiganov), 57. Ignatovič, 62. Kugryšev (Kopejkin)

Viac o téme: KHL Novosibirsk Novokuzneck