Čerepovec už v prvej tretine rozhodol o triumfe na ľade Mytišči, Minsk zdolal Novgorod

Gólové oslavy hokejistov ČerepovcaGólové oslavy hokejistov Čerepovca Zdroj: facebook KHL

MOSKVA - Hokejisti Čerepovca zvíťazili v sobotňajšom zápase KHL na ľade Atlantu Mytišči 5:2. Hostia položili základ úspechu už v prvej tretine, keď si vypracovali trojgólové vedenie.

V druhom dnešnom súboji Dinamo Minsk na domácom ľade hladko zdolalo Nižnij Novgorod 3:0.

Atlant Mytišči - Severstaľ Čerepovec 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
Góly: 22. Engqvist, 34. Gluchov (sam. nájazd) - 5. Lukin (Šefer, D. Kagarlickij), 6. Kazakovcev (Monachov), 14. Bučnevič (Stoľarov), 38. Lukin (D. Kagarlickij, Černov), 50. Bučnevič (sam. nájazd)

Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Góly: 11. Cheechoo (Szczechura, Kaľužnyj), 31. Bailen (Szczechura, Kaľužnyj), 37. Bailen (Meleško)

Viac o téme: Atlant Mytišči Severstal Čerepovec