VIDEO Infarktový záver zo 100. minúty: Neuveriteľná gólová komédia vás zaručene pobaví!

Súboj argentínskych celkov priniesol napínavý záver s neuveriteľne komickou gólovou situáciouSúboj argentínskych celkov priniesol napínavý záver s neuveriteľne komickou gólovou situáciou Zdroj: metro.co.uk

BUENOS AIRES - Svedkami neuveriteľne dramatického a zaujímavého súboja boli diváci v Argentíne v dueli domáceho celku Club Atlético Lanús a hosťujúceho Arsenal de Sarandí. Nadšení domáci fanúšikovia mali možnosť vidieť famózny záverečný obrat svojich miláčikov, celkovo až päť gólových zásahov, pričom ten posledný "zlatý" skutočne stál za to!

Favorizovaný domáci celok sa na radosť fanúšikov už v 7. minúte stretnutia ujal vedenia po zásahu Silvia Romera, potom však dvakrát udreli hostia a zarmútili domácich priaznivcov. Prekvapivý stav 1:2 držali hostia až do samotného záveru, potom však Lanús predviedol neuveriteľný obrat.

Vytúžený vyrovnávajúci gól domácich strelill až v 96. minúte súboja Diego González, to však ešte stále nebolo všetko. Infarktový záver duelu prišiel v neuveriteľnej 100. minúte, kedy boli diváci svedkami naozaj komickej akcie domácich, po množstve nevydarených zakončení (do vlastných spoluhráčov, brankára a pod.) strelil Acosta Lautaro "zlatý" gól súboja a stal sa hrdinom nervydrásajúceho duelu.

Víťazný gól domáceho celku zo 100. minúty pripomínal futbalovú komédiu

Po neuveriteľnom víťaznom góle sa začalo skutočné peklo pre rozhodcu napínavého a pre hostí nesmierne dlhého až nekonečného stretnutia. Na arbitra začali po záverečnom hvizde okamžite "poľovať" rozhnevaní hráči, funcionári aj fanúšikovia hosťujúceho celku a nepokoje si vyžiadali zásah bezpečnostných zložiek.

Lanús sa po neskoršom zaváhaní vedúceho River Plate dotiahol na dva body za ligového lídra. Arsenal naďalej tápa v stredných vodách ligovej tabuľky.

Viac o téme: Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús
  • Zdroj: športky