VIDEO Magické brvno z Nemecka: Slovenský reprezentant svedkom nevídanej kuriozity

Stanislav Šesták (9) bol pri hladkej prehre svojho Bochumu tiež svedkom kuriózneho momentuStanislav Šesták (9) bol pri hladkej prehre svojho Bochumu tiež svedkom kuriózneho momentu Zdroj: facebook VfL Bochum

INGOLSTADT - Slovenský futbalový reprezentant, ktorý za druholigový Bochum odohral celé stretnutie na ihrisku Ingolstadtu, nezabránil hladkej prehre svojho tímu (0:3). Stanislav Šesták sa ale na pôde lídra súťaže spolu s ostatnými protagonistami duelu stal svedkom nevídanej kuriozity, ktorá sa často nevidí.

Domáceho favorita v 24. minúte poslal do vedenia jeden z trojice útočníkov Hartmann. Za tohto stavu sa Ingolstadt takmer dočkal ďalšieho gólového zápisu, keď po ďalekonosnom centri z hĺbky poľa a hlavičkovom predĺžení tesne pred vybiehajúcim brankárom boli hráči aj diváci svedkami mimoriadne kuriózneho momentu.

Lopta sa z hlavy útočiaceho hráča dostala na brvno, kde si "zatancovala" a niekoľkokrát ho opečiatkovala. Hráči sa až po chvíli dočkali jej návratu do hry, domácemu dobiehajúcemu útočníkovi sa ju však hlavou nepodarilo pretlačiť do bránky a sám skončil v sieti bránky súpera...

Aktuálny líder druhej nemeckej ligy ešte potom pridal dva gólové zásahy, keď sa strelecky presadili aj ďalší dvaja útočníci Hinterseer a Leckie. Slovenský reprezentant Stanislav Šesták teda po záverečnom hvizde rozhodcu veľa dôvodov na radosť nemal, jeho Bochum je s 19 bodmi aktuálne na desiatej priečke druholigovej tabuľky.

Viac o téme: Stanislav Šesták VfL Bochum 1848 FC Ingolstadt 04
  • Zdroj: športky