VIDEO Chvíle hrôzy pre fanúšikov NY Rangers: Hviezdny švédsky gólman skutočným hrdinom!

Henrik Lundqvist po nepríjemnom zraneníHenrik Lundqvist po nepríjemnom zranení Zdroj: SITA

NEW YORK - Hokejisti Caroliny podľahli v Madison Square Garden domácim NY Rangers 1:4, slovenský obranca hostí Andrej Sekera odohral vyše 20 minút a zapísal si jednu mínusku. Naozaj hrdinským výkonom sa prezentoval hviezdy švédsky gólman v bránke Rangers Henrik Lundqvist, ktorý počas duelu zažil veľmi nepríjemnú chvíľu.

Lunqvist zažil nepríjemný okamih, keď ho puk z hokejky Brada Malonea trafil pod masku do nechránenej časti krku a nemohol sa niekoľko sekúnd nadýchnuť. Napokon však duel dochytal a patril k hrdinom zápasu, z 32 striel pustil za chrbát jediný gól.

"Tá strela bolela. Niekoľko minút po nej sa mi ťažko dýchalo. Dostal som závrat a mal som obavy, čo bude ďalej. Lekári mi povedali, aby som dýchal a postupne som sa začal cítiť lepšie. Zvyšok zápasu ma síce bolela hlava, ale už som mohol celkom normálne chytať," opísal krušné chvíle Lundqvist.

Viac o téme: New York Rangers Carolina Hurricanes Henrik Lundqvist
  • Zdroj: športky, TASR