VIDEO zákroku roka: Takto si zgustol kanadský gólman nad Pánikovým tímom!

Carter HuttonCarter Hutton Zdroj: nhl.com

NASHVILLE - Hokejisti Toronta ťahajú negatívnu sériu zápasov a nepomohla im ani prehra s Nashvillom 3:4. Radosť aspoň z jedného bodu im prekazil gólman Predátorov Carter Hutton. Ten sa vyznamenal zákrokom roka.

V záverečnej tretine za nepriaznivého stavu 3:4, nehralo do karát Pánikovmu tímu ani oslabenie, do ktorého sa dostali. Avšak tri minúty do záverečnej sirény si hráči Toronta vypracovali peknú akciu.

​Najprv Daniel Winnik trafil žrďku, no k odrazenému puku sa dostal Tyler Bozak, ktorý chcel ohrozil kanadského gólmana. Strelu však stihol ešte tečovať opäť Winnik a puk smeroval za bránkovú čiaru. Kanadský gólman Hutton mal však pohotové reflexy a puk stihol ešte akrobatickým zákrokom vyraziť. "Bol to skvelý zákrok. Videl som ako ide puk do bránky, ale on to ešte stihol odpratať. Úžasné," chválil spoluhráča Wilson.

Pre Toronto to znamenalo to už desiatu prehru v rade. Maple Leafs s Pánikom tak vyrovnalo negatívny klubový rekord. Richard Pánik odohral za Maple Leafs takmer 12 minút.

Viac o téme: Toronto Maple Leafs Carter Hutton Nashville Predator
  • Zdroj: športky, TASR