VIDEO Definitívne KO pre kouča Inzaghiho? AC Miláno prišlo o víťazstvo v 95. minúte!

Filippo InzaghiFilippo Inzaghi Zdroj: SITA

MILÁNO - Futbalisti AC Miláno prišli v piatej minúte nastavenia o víťazstvo a v stretnutí s Hellas Verona remizovali 2:2. V popoludňajšom dueli si poistila šiestu priečku Sampdoria výhrou 2:0 nad Cagliari.

Hellas sa na San Sire dostal do vedenia vďaka pokutovému kopu kanoniera Lucu Toniho, krátko pred prestávkou ale vyrovnal Jérémy Ménez tiež z penalty. Z hry tak padol gól až dve minúty po zmene strán, keď si loptu do vlastnej bránky zrazil Panajotis Tachtsidis.

AC Miláno v závere stavilo všetko na defenzívu a neoplatilo sa mu to. Z poslednej akcie Hellasu v stretnutí sa presadil striedajúci útočník Nicolás López a vzdialil svoj tím na osem bodov od zostupového pásma.

AC Miláno - Hellas Verona 2:2 (1:1)
Góly: 41. Ménez (z pok. kopu), 47. Tachtsidis (vlastný) - 18. L. Toni (z pok. kopu), 90.+ N. López

Sampdoria Janov - Cagliari 2:0 (1:0)
Góly: 33. De Silvestri, 72. Eto´o, ČK: 82. Avelar (Cagliari) po 2. ŽK

Viac o téme: AC Miláno Hellas Verona Filippo Inzaghi
  • Zdroj: ČTK, SITA, TASR, športky