Víťazkami štvorhry na turnaji WTA sa stali Hingisová s Mirzovou: Zmena nám prospela!

Martina Hingisová
Martina Hingisová

INDIAN WELLS – Švajčiarka Martina Hingisová a Indka Sania Mirzová sa stali víťazkami štvorhry na prestížnom tenisovom turnaji WTA Premier Mandatory BNP Paribas Open v kalifornskom Indian Wells (dotácia 6 157 160 USD, tvrdý povrch Plexipave). Najvyššie nasadený pár v sobotňajšom finále zdolal dvojky "pavúka" Rusky Jekaterinu Makarovovú a Jelenu Vesninovú za 70 minút v dvoch setoch 6:3, 6:4.

Hingisová s Mirzovou opanovali štvorhru v Indian Wells suverénnym spôsobom, keď na ceste za trofejou nestratili ani jeden set a súperkám počas celého turnaja v jednotlivých dejstvách nepovolili viac než štyri hry. Išlo pritom o ich premiérovú deblovú spoluprácu. 

"Dúfali sme, že nám to takto pôjde. Som veľmi šťastná, že sme sa dali dohromady. Predtým sme mali spoluhráčky, s ktorými sa nám darilo, a zmena bola významným krokom. Teší ma, že to vyšlo. Pri premiére sme vyhrali turnaj, čo nám dodalo novú energiu. Verím, že v nastolenom trende budeme pokračovať," citoval šťastnú Martinu Hingisovú portál wtatennis.com. 

Martina Hingisová, Sania Mirzová (Švaj./India-1) - Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová (Rus.-2) 6:3, 6:4 za 70 minút 


Tagy: Martina Hingisová WTA Sania Mirzová

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA