Zranenie Ďuricu je vážne: Slovenský reprezentant musí podstúpiť operáciu

Ján ĎuricaJán Ďurica Zdroj: Instagram

MOSKVA - Slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica musí podstúpiť operáciu. Obranca Lokomotivu Moskva si v stredajšom domácom zápase 22. kola ruskej ligy proti Torpedu Moskva (2:0) poranil slabiny a v tejto sezóne už do hry nezasiahne. Informoval jeho klub na oficiálnej webovej stránke.

Tretí najlepší futbalista Slovenska za rok 2014 odohral v stretnutí iba 70 minút. "Stalo sa mi to v druhom polčase. Išiel som vystreliť, zle som trafil loptu a v tom som pocítil bolesť. Mám poranené ľavé trieslo a vytvoril sa mi aj hematóm," povedal ešte vo štvrtok na svojej webstránke sklamaný Ďurica.

V prebiehajúcom ročníku najvyššej ruskej súťaže odohral 21 stretnutí, v ktorých dostal štyri žlté karty, ďalšie dva štarty si pripísal v Ruskom pohári a dva v Európskej lige. V národnom drese nastúpil vo všetkých piatich víťazných kvalifikačných súbojoch o postup na ME 2016.

Viac o téme: Ján Ďurica Lokomotiv Moskva