VIDEO Real vedený Ronaldom sa dotiahol na Barcelonu: Messi a spol. neudržali dvojgólové vedenie

Sklamaný Lionel MessiSklamaný Lionel Messi Zdroj: SITA

MADRID - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 31. kola španielskej Primera Division na domácom trávniku nad SD Eibar 3:0. Už 38. ligový gól v sezóne strelil Cristiano Ronaldo v 21. minúte z priameho kopu, ešte do polčasu zvýšil na 2:0 Javier Hernandéz. Skóre uzavrel v 83. minúte domáci Jesé.

Vo večernom súboji remizoval líder FC Barcelona na trávniku FC Sevilla 2:2. Katalánci viedli už 2:0 po góloch Lionela Messiho a Neymara, ale domáci sa nevzdali a ešte do polčasu znížil Ever Banega. V 84. minúte o deľbe bodov rozhodol Kevin Gameiro. "Biely balet" tak v tabuľke stráca z druhého miesta na lídra "Barcu" už len dva body.

Mohlo by vás zaujať: VIDEO Toto je jednoducho Ronaldo: Na tréningu poriadne zosmiešnil spoluhráča

V ďalšom zápase soboty remizoval úradujúci majster Atlético Madrid na štadióne Málagy 2:2.

FC Sevilla - FC Barcelona 2:2 (1:2)
Góly: 38. Banega, 84. Gameiro - 14. Messi, 31. Neymar, 40.355 divákov.

Real Madrid - Eibar 3:0 (2:0)
Góly: 21. Cristiano Ronaldo, 31. J. Hernández, 83. Jesé Rodríguez, 73.965 divákov.

FC Málaga - Atlético Madrid 2:2 (1:1)
Góly: 37. F. Torres (vlastný), 71. Sanchez - 25. a 78. Griezmann, 26.981 divákov.

Almería - Granada 3:0 (1:0)
Góly: 45.+ a 87. Teye, 59. Espinosa

Celta Vigo - Rayo Vallecano 6:1 (4:1)
​Góly: 21., 40., 51. a 56. Mina, 6. a 37. Larrivey - 1. Manucho

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Lionel Messi FC Barcelona Real Madrid