VIDEO NY Rangers ušli hrobárovi z lopaty, Anaheim delí od postupu už len jeden triumf

Alexander Ovečkin (8) a Joel Ward (42) pred bránkou NY RangersAlexander Ovečkin (8) a Joel Ward (42) pred bránkou NY Rangers Zdroj: SITA

NEW YORK – Hokejisti New Yorku Rangers odvrátili hrozbu vypadnutia z play off zámorskej NHL. V noci na sobotu zvíťazili nad Washington Capitals 2:1 po predĺžení a v semifinálovej sérii Východnej konferencie znížili stav na 2:3.

Rozhodujúci gól zaznamenal v desiatej minúte nadstaveného času Ryan McDonagh. Už len jeden triumf delí Anaheim od postupu do finále Západnej konferencie. "Káčeri" uspeli na ľade Calgary Flames 4:2 a ujali sa tak vedenia v sérii 3:1 na zápasy

New York Rangers - Washington 2:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) - stav série: 2:3
Góly: 59. Kreider (Stepan, Yandle), 70. McDonagh (Stepan, Fast) - 51. Glencross (Niskanen, T. Wilson)

Calgary - Anaheim 2:4 (2:1, 0:1, 0:2) - stav série: 1:3
Góly: 5. Monahan (Gaudreau, K. Russell), 6. Ferland - 4. Silfverberg (Kesler, Beauchemin), 37. Cogliano (Palmieri), 42. Beleskey (Silfverberg, Beauchemin), 60. Maroon

Viac o téme: Washington Capitals Alexander Ovečkin New York Rangers
  • Zdroj: TASR, SITA