VIDEO Nádherný Gól, ktorý naštartoval deštrukciu Barcelony: San Jose sa trafil od polovice

Mikel San Jose oslavuje gólMikel San Jose oslavuje gól Zdroj: SITA

BILBAO - Futbalisti Barcelony senzačne prehrali v úvodnom zápase španielskeho Superpohára na ihrisku Bilbaa 0:4. Odveta je na programe už v pondelok o 22.00 h na pôde úradujúceho španielskeho šampióna. Pre oba tímy to bol prvý z troch vzájomných zápasov, ktoré mali na programe v najbližšom období.

Brankár Ter Stegen včera svoj tím nepodržal. Jeho chybnú rozohrávku v 11. minúte Aduriz ešte nepotrestal, ale o dve minúty sa už Baskovia dostali do vedenia. Brankár "Barcy" vybehol vysoko pred šestnástku, zahral loptu hlavou smerom do ihriska, no tá spadla priamo na kopačku San Joseho, ktorého ďalekonosný pokus z polovice ihriska skončil prekvapivo v sieti - 1:0. Hostí gól výrazne pribrzdil. Ich ofenzívnym akciám chýbal gólový akcent hlavne pre výbornú defenzívnu hru Bilbaa.

Viac o téme: FC Barcelona Athletico Bilbao
  • Zdroj: TASR, ČTK