VIDEO Brankárske hviezdy Slovana: Famózne zákroky Brusta aj Garnetta medzi najkrajšími!

Brankári Slovana Barry Brust a Michael GarnettBrankári Slovana Barry Brust a Michael Garnett Zdroj: hcslovan.sk

MOSKVA - Zákroky oboch brankárov Slovana Bratislava Barryho Brusta a Michaela Garnetta sa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) dostali medzi desiatku najkrajších v minulom týždni. Garnetta príslušná komisia zaradila na desiate miesto za efektný aj efektívny "semafor" pri pokuse útočníka Viačeslava Leščenka zo Spartaka Moskva pri sobotňajšej prehre "belasých" 2:5.

Kanadský gólman sa predviedol v závere I. tretiny za nepriaznivého stavu 0:1. Barry Brust sa vyšplhal až na 2. pozíciu, keď v pondelkovom súboji na ľade chorvátskeho mužstva Medveščak Záhreb okrajom lapačky zneškodnil strelu krídelníka Mika Glumaca. Slovan v tom čase viedol 2:1, Bratislavčania napokon triumfovali 3:2 po predĺžení.

Prvý skončil český gólman Jakub Sedláček z Dinama Riga za zákrok pri dorážke svojho krajana Romana Horáka z konkurenčného mužstva Viťaz Podoľsk.