VIDEO Toto často nevidíme: Tatar zhodil rukavice, ako to dopadlo?!

Tomáš TatarTomáš Tatar Zdroj: SITA

DETROIT - Tatar opäť prekvapil! Tím slovenského reprezentanta síce prehral v domácom zápase s Carolinou Hurricanes 1:3, ale útočník Detroitu rozhodne duel zatraktívnil a nebolo to len jeho hrou. V zámorskej NHL pravdepodobne prvýkrát zhodil rukavice!

Všetko sa udialo na začiatku prvej tretiny. V 4. minúte sa Tatar pretláčal do útočného pásma, kde ho nepríjemne atakoval útočník Caroliny Nathan Gerbe. Po odpískaní sa obaja hokejisti malého vzrastu pustili do seba. Bitka však trvala iba niekoľko sekúnd kým ich neoddelili rozhodcovia. Medzitým si stihli rozdať pár rán a Tatar spolu s Gerbem skončili na zemi. Dá sa povedať, že bitka nemala víťaza.

Udialo sa to v zápase, kedy si jeho kolega Tomáš Jurčo pripísal prvý kanadský bod v tomto ročníku. Jeho asistencia na vyrovnávajúci gól Jakuba Kindla však iba zmiernila domácu prehru Red Wings s Carolinou Hurricanes 1:3.

Viac o téme: Detroit Red Wings Tomáš Tatar
  • Zdroj: sportky.sk