VIDEO nehorázneho simulovania v Lige majstrov: Legenda United hovorí o obrovskej hanbe!

Ashley Young sa snažil simulovaním získať penaltu proti CSKAAshley Young sa snažil simulovaním získať penaltu proti CSKA

MANCHESTER - Na čelo B-skupiny sa dostal Manchester United, ktorý doma zdolal CSKA Moskva tesne 1:0. V celom dueli však "červení diabli" dominovali na trávniku, súpera výrazne prevýšili v držaní šancí aj gólových šanciach, no na gól čakali až do 79. minúty. Lingardov center sprava našiel hlavu Wayna Rooneyho, ktorý ukončil 349-minútové strelecké suchoty jeho tímu.

Streleckú smolu sa snažil prelomiť Ashley Young. United sa aj napriek prevahe dlho nedarilo zlomiť dobre brániaceho súpera, a tak sa o jeden "lacný" gól pokúsil Young nepodareným simulovaním. Pád ako z hereckej školy rozhodcov neoklamal a žiadna penalta sa nekonala. Svoj názor na tento čin sa neváhala vyjadriť legenda United Roy Keane.

"Už to urobil mnohokrát, aj v predchádzajúcich kluboch. Ten chlap je pre tím hanbou, absolútne neprípustné. Neurobil to raz či dvakrát. Urobil to už snáď deväť či desaťkrát . Len sa na to pozrite, to je ale hanba! V drese United nemá čo robiť," vyjadril svoj názor bývalý kapitán "červených diablov"

Viac o téme: Manchester United Ashley Young Roy Keane
  • Zdroj: TASR, sportky.sk