VIDEO Manchester prichystal pre fanúšikov nemilé prekvapenie: United nezískali ani bod

Solomon Rondon strieľa jediný gól stretnutiaSolomon Rondon strieľa jediný gól stretnutia

LONDÝN - Hráči Manchestru United pripravili svojim fanúšikom ďalšie nemilé prekvapenie, keď prehrali na trávniku West Bromwichu Albion 0:1. "Červení diabli" hrali na štadióne Hawthorns už od 26. minúty bez vylúčeného španielskeho špílmachra Juana Matu, ktorý za zbytočné fauly inkasoval dve žlté karty v priebehu troch minút a putoval predčasne pod sprchy.

Domáci početnú výhodu pretavili vo víťazný gól v 67. minúte, keď po centri Sebastiena Pocognoliho spracoval loptu v šestnástke hostí osamotený Jose Rondon a poslal ju presne k ľavej žrdi. Zverenci trénera Louisa van Gaala utrpeli už ôsmu tohtosezónnu ligovú prehru a v tabuľke zostali na šiestom mieste. WBA prvýkrát v ére Premier League vyhral nad ManU v domácom prostredí a poskočil na 11. pozíciu.

West Bromwich - Manchester United 1:0 (0:0)
Gól: 67. Rondon, ČK: 26. J. Mata (po druhej ŽK)