Piešťany ešte nič nevzdávajú: Dôležitá výhra v play-out sa nerodila ľahko

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: hockeyslovakia.sk

PIEŠŤANY - Hokejisti ŠHK 37 Piešťany zvíťazili v piatkovom domácom stretnutí 6. kola play-out Tipsport ligy nad hráčmi HC Mikron Nové Zámky 4:3 a na štvrtý pokus premiérovo uspeli v riadnom hracom čase.

Piešťanci položili základ svojho úspechu v druhej tretine, v ktorej skórovali štyrikrát. V nedeľu 27. 3. Piešťany privítajú na svojom štadióne Bardejov.

Hokej - Play-out Tipsport ligy 2015/2016 - 6. kolo - piatok:

ŠHK 37 Piešťany - HC Mikron Nové Zámky 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)
Góly: 25. Hrehorčák (Tibenský, Trefný), 29. S. Saliji, 34. J. Ručkay (Belluš, Trefný), 37. Belluš (J. Ručkay) - 10. L. Novák (M. Hudec, Ďurčo), 26. Jakovlevs (Podstavek), 51. Čaládi (Podstavek, Ďurčo)
Vylúčení: 7:7 na 2 min, navyše Petr Kousalík (Nové Zámky) osobný trest 10 min za napadnutie zozadu, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, J. Konc - Návratek, M. Orolin, 1533 divákov

Piešťany: Patrik Rybár - R. Filip, Trefný, S. Hudec, Gipters, Hluch, Kotaška, Svetlík, Nechala - J. Ručkay, Tomčák, Zálešák - Belluš, S. Saliji, Tibenský - Šimíček, J. Pardavý ml., Hrehorčák - K. Kučera, R. Tvrdoň, Brancis
Nové Zámky: J. Chovan - Martin Chovan, Ďurčo, Jakovlevs, Kousalík, Opalek, Baron, Hrudík, J. Reichel - Podstavek, Čaládi, Martin Frolík - Havlík, M. Hudec, L. Novák - T. Török, J. Zlocha, Dubec - Tábi, Hegyi, Korytko

Tabuľka play-out hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 po piatkovom 6. kole:

1. Bardejov    4 2 0 0 0 1 1 11:9 7
2. Nové Zámky    4 2 0 0 0 0 2 11:11 6
---------------------------------------------------
3. Piešťany    4 1 0 1 0 0 2 11:13 5

Legenda: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.

Viac o téme: Piešťany Nové Zámky