VIDEO V Pittsburghu takmer spadla aréna: Tučniaci dali gól necelú sekundu pred klaksónom

Brian Dumoulin to stihol naozaj v poslednej chvíliBrian Dumoulin to stihol naozaj v poslednej chvíli Zdroj: SITA

PITTSBURGH - Hokejistov Tampy Bay delí od postupu do finále zámorskej NHL už len jediná výhra. Lightning v noci na pondelok triumfovali v piatom súboji finále Východnej konferencie na ľade Pittsburghu 4:3 po predĺžení a v sérii 3. kola play off vedú 3:2 na zápasy.

Poriadny kus šťastia mali “tučniaci“ v závere úvodnej tretiny. Už sa zdalo, že tímy odídu do šatní za bezgólového stavu, ale všetko zmenil obranca obranca Brian Dumoulin, ktorý si 0,7 s pred koncom otvoril strelecký účet v play-off v kariére a dostal ich na koňa.

Víťazstvo im to však neprinieslo a v utorok na ľade Lightning budú za nepriaznivého stavu odvracať možný koniec sezóny.

Viac o téme: Pittsburgh Penguins Tampa Bay Lightning Brian Dumoulin