VIDEO Zahanbený brankár Barcelony: Toto bude chcieť vymazať z pamäti!

Ter Stegen dostal zahanbujúci gólTer Stegen dostal zahanbujúci gól Zdroj: SITA

AUGSBURG - Slovenskí futbaloví reprezentanti zdolali tím úradujúcich majstrov sveta. Zverenci trénera Jána Kozáka zvíťazili 3:1 nad nemeckým národným mužstvom v nedeľňajšom medzištátnom prípravnom stretnutí v Augsburgu. Práve posledný gól Slovákov prišiel v úvode druhého dejstva, keď Kucka prestrelil gólmana Ter Stegena. Nemecký brankár na tento gól nebude spomínať v dobrom.

Ter Stegen po prvom polčase vystriedal v bráne svojho kolegu Bernda Lena, ktorý už inkasoval góly od Hamšíka a Ďuriša. Vyše tridsaťminútová prestávka pre búrku s krupobitím asi neprospela ani brankárovi Barcelony.

Po návrate na ihrisko aj za výdatného lejaku a na podmočenom trávniku dostal kuriózny gól. Po rohovom kope udrel nikým nestrážený Kucka. Je ho strela z voleja však mierila presne do rúk brankára, ale prekvapujúco mu prešla pomedzi nohy.

Viac o téme: Nemecko Slovensko Juraj Kucka Marc-André ter Stegen
  • Zdroj: športky