VIDEO gólu, z ktorého vám padne sánka: Parádne nožničky pod brvno!

Fernando Camilo Farias strelil nádherný gólFernando Camilo Farias strelil nádherný gól Zdroj: ogol.com.br

RIO DE JANEIRO - Ašpirant na najkrajší gól roka. Hráč brazílskeho klubu Botafogo Fernando Camilo Farias sa v zápase proti Grêmiu Porto Alegre prezentoval krásnym gólom, ktorý mu môže vyniesť aj cenu Ferenca Puskása.

Camilo sa postaral o úvodný gól zápasu v 21. minúte. Do vedenia poslal svoj klub po nádhernom zakončení. Celá akcia začala po prihrávke do rohu šestnástky. Tam si nabehol jeho spoluhráč Luis Ricardo, ktorý poslal ľahučký center na roh päťky. Loptu nikto neodhlavičkoval a dostala sa až ku strelcovi. Ten vystrúhal parádne nožničky a tvrdá strela mierila pod brvno. Gólman nemal šancu.

Po zápase sa neradoval len z presného zásahu, ale aj z výhry, pretože jeho manšafť vyhral nad súperom 2:1. Druhý gól jeho tímu pádol iba o 8 minút neskôr, keď sa presadil Sassá. Opäť mu na gól prihrával Luis Ricardo. V 80. minúte zápasu korigoval skóre Batista.

Viac o téme: Fernando Camilo Farias
  • Zdroj: športky