VIDEO Ronaldo a spol. šokovali fanúšikov Realu, ani dve chytené penalty nezachránili Valenciu

Frustrovaný Cristiano RonaldoFrustrovaný Cristiano Ronaldo Zdroj: SITA

MADRID - Real Madrid prekvapujúco remizoval na svojom štadióne Santiaga Bernábeua s Eibarom 1:1, keď na vedúci gól hosťujúceho Frana Rica zo 6. min dokázal odpovedať len Gareth Bale v 17. min. Pre "biely balet" to bola tretia remíza v ligovom zápase v rade a štvrtá vo všetkých súťažiach.

V úvodnom nedeľňajšom zápase 7. kola španielskej futbalovej Primera División zvíťazilo Atlético Madrid na ihrisku Valencie 2:0 a stále tak má v tabuľke na konte prehier nulu. Úvodný gól strelil v 63. minúte Antoine Griezmann, ktorý v závere prvého polčasu nepremenil pokutový kop.

Hostia si mohli šesť minút po Griezmannovom góle poistiť vedenie, ale brankár Diego Alves zneškodnil pokutový kop aj Gabimu. Záverečnú gólovú bodku v zápase dal v nadstavenom čase po rýchlom protiútoku Kevin Gameiro.

Real Madrid - Eibar 1:1 (1:1)
Góly: 17. Bale - 6. Rico. 72.103 divákov.

FC Valencia - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
Gól 63. Griezmann, 90.+3 Gameiro. 43.276 divákov.

Viac o téme: Atlético Madrid Valencia CF Antoine Griezmann Gabi Diego Alves