Vittek má za sebou vydarený debut v Maďarsku: Sieť rozvlnil už po chvíľke na ihrisku

Róbert VittekRóbert Vittek Zdroj: dvsc.hu

BUDAPEŠŤ - Slovenský futbalista Róbert Vittek má za sebou vydarenú premiéru v drese maďarského klubu DVSC Debrecín. Tridsaťštyriročný historicky najlepší kanonier slovenskej reprezentácie zaznamenal v 47. minúte sobotňajšieho zápasu 12. kola tamojšej najvyššej súťaže vyrovnávajúci gól, ktorým zariadil zisk bodu svojho nového zamestnávateľa na pôde Paksi FC (1:1).

Vittek bol pritom do gólového okamihu na ihrisku len niekoľko desiatok sekúnd, do diania zasiahol až od začiatku druhého polčasu.

Gyirmót FC Győr - FC Mezőkövesd Zsóry 0:1 - Tomáš Tujvel odchytal a Dávid Hudák odohral celý zápas, Dominik Fótyik (všetci Mezőkövesd) sedel na lavičke náhradníkov

DVTK Diósgyör - Videoton Székesfehérvár 2:0

Haladás Szombathely - Ferencváros Budapešť 2:0

Honvéd Budapešť - Újpest Budapešť 1:1

Paks - Debrecín 1:1 - Peter Molnár (Paks) nefiguruje v zápise o stretnutí, Róbert Vittek hral od 46. min, v 47. min strelil gól a v 90.+ dostal ŽK, Karol Meszáros (obaja Debrecín) hral od 80. min

Vasas Budapešť - MTK Budapešť 3:2

Viac o téme: Róbert Vittek DVSC Debrecín
  • Zdroj: TASR, SITA