VIDEO Marinčin si otvoril strelecký účet: Parádnou delovkou zavelil k obratu

Martin MarinčinMartin Marinčin Zdroj: mapleleafs.nhl.com

TORONTO - Martin Marinčin svojim prvým gólom v sezóne pomohol Torontu k triumfu 6:3 nad Philadelphiou. Dvadsaťštyriročný hokejista v 45. minúte vyrovnal na 3:3 a svojim prvým gólom od 19. marca zavelil k veľkému obratu.

Marinčin skóroval po priťuknutí Morgana Riellyho, keď tvrdou strelou bez prípravy prekonal Stevea Masona. "Marty je obranca a jeho prvoradou úlohou je defenzíva. Keď občas skóruje, tak je to fajn. Jeho hra sa stále zlepšuje," pochválil mladého Slováka tréner Maple Leafs Mike Babcock. Marinčin sa gólovo presadil tretíkrát v 161. zápase v kariére. Na ľade bol viac ako 18 minút a pripísal si aj dva plusové body. Prvé góly v sezóne dali aj Zach Hyman, Leo Komarov a Morgan Rielly, ktorý pridal aj tri asistencie.

Viac o téme: Martin Marinčin