VIDEO Tešil sa, akoby rozhodol finále majstrovstiev sveta: Bláznivá oslava bola úplne nadarmo

Kerem BulutKerem Bulut Zdroj: kickscribe.com

SYDNEY - Bláznivá oslava, ktorá bola aj na žltú kartu, bola nakoniec úplne na nič. Otvárací gól bol síce pekný, rozjasal domáci kotol, no napokon neplatil. Čiarový rozhodca avizoval ofsajd, o čom však nemal Kerem Bulut ani potuchy. Po peknej trefe sa rozbehol ako šíp rovno k fanúšikom, aby sa o svoju radosť podelil.

FC Western Sydney Wanderers hrali síce doma, lenže favoritom bol práve súper, ktorý je v tabuľke na druhom mieste. Otvárací gól na začiatku druhého polčasu by bol preto veľmi cenný. Bulut predviedol peknú ranu a aj sympatickú gólovú oslavu, no na ceste nazad na ihrisko si všimol, že niečo nie je v poriadku. Nikde neboli radujúci sa spoluhráči a vtedy zistil, že gól neplatil pre ofsajd.

Celá situácia môže mrzieť dvojnásobne, pretože už v 55. minúte udrel favorit FC Melbourne City. Osud však nechcel domácich úplne zničiť a tak zariadil aspoň remízu. Tá sa zrodila v druhej minúte nadstavenia, keď si loptu do vlastnej bránky trafil Kilkenny. Konečné skóre 1:1 sa už nezmenilo.

Viac o téme: Kerem Bulut FC Western Sydney Wanderers FC Melbourne City
  • Zdroj: športky