Tak toto snáď ani nie je možné: Komické VIDEO ruského brankára baví hokejový svet!

Andrej GavrilovAndrej Gavrilov Zdroj: hcsalavat.ru

UFA - Ruský hokejový brankár v službách Salavat Julajev Ufa Andrej Gavrilov (29) vychytal svojmu tímu domáci triumf nad moskovským Dinamom 2:1 a bol jednou z ústredných postáv celého zápasu. Jediný gól inkasoval ruský gólman v 19. minúte z hokejky Karsumsa a potom uź zatiahol roletu a žiadny puk za svoj chrbát nepustil. Avšak, od inkasovania nebolo ďaleko a mohla za to mimoriadne kuriózna situácia...

Nič netušiaci domáci brankár sa v pokoji občerstvuje ako keby bola hra prerušená. Moskovské Dinamo však rýchlym prechodom do útočného pásma prečísľuje obranu súpera a vypracuváva si sľubnú šancu dvaja útočníci na jedného obrancu.

Kamera ponúkla naozaj komický pohľad na hru, občerstvujúci sa Gavrilov si v pokoji popíja zo svojej fľaše, pritom hostia sa ocitajú vo vyloženej príležitosti, pretože prihrávka smeruje ideálne na dorážku útočníkovi na vzdialenejšej žrdi. Ten však trestuhodne puk míňa, ruský brankár v bránke Ufy až teraz konečne ožíva, rýchlo odkladá fľašku s vodou a registruje hru za svojou bránkou. Naozaj komická situácia, ktorá sa len tak často nevidí.

Ruský gólman to napokon zvládol s veľkým prehľadom ako aj celý duel, v ktorom od 19. minúty neinkasoval už ani raz a výraznou mierou sa pričinil o triumf domáceho favorita. Gavrilov zaznamenal v stretnutí 24 úspešných zákrokov.

Andrej Gavrilov Galéria fotiek (3) Zdroj: hcsalavat.ru

Viac o téme: Dinamo Moskva Salavat Julajev Ufa Andrej Gavrilov
  • Zdroj: športky