VIDEO Najskôr strelil gól, potom rozmlátil hokejku: Rozzúreného nerváka vyhodili z klziska

RozzúrenýAndrew Shaw rozmlátil hokejkuRozzúrenýAndrew Shaw rozmlátil hokejku

ANAHEIM - Najskôr dvíhal ruky nad hlavu po kontaktnom góle, potom rozzúrený do nepríčetna rozmlátil hokejku na tri časti. Niet sa mu však čo čudovať, veď pomerne prísne vylúčenie od rozhodcov prišlo v poslednej pol minúte hry, kedy museli Canadiens nutne vyrovnať, ak chceli pomýšľať na nejaký bodový zisk. To sa však vzhľadom na situáciu nepodarilo, čo Shaw niesol skutočne ťažko.

Najlepší tím NHL prehrával na ľade Anaheimu 0:2, lenže presne dve minúty pred koncom rozvlnil sieť Andrew Shaw. Nádej na vyrovnanie stále žila. Hostia odvolali brankára a vrhli všetky sily do útoku. Súpera zamkli v jeho obrannom pásme a gól už visel vo vzduchu, keď však útočnú akciu Canadiens prekazil hvizd rozhodcu. Na trestnú lavicu bol vykázaný Shaw za hákovanie, no o svojom priestupku pochyboval, čo dal najavo nie len slovne.

25-ročný útočník na trestnej lavici rozmlátil hokejku na tri kusy. Rozhodcom adresoval aj pár tvrdých a vulgárnych slov, za čo bol okamžite poslaný do šatne. Svoju frustráciu si vybil ešte aj na drevenej polici, kde mali hokejisti Montrealu uložené hokejky, ktoré popadali na jedného z členov realizačného tímu.

Výsledok sa už nezmenil a domáci Anaheim zvíťazil tesne 2:1.

Viac o téme: Andrew Shaw Anaheim Ducks Montreal Caandiens
  • Zdroj: športky