VIDEO Brankár dokázal nemožné: V 95. minúte zachránil mužstvo nádhernými nožničkami!

Gólman Osacrine Masuluke strelil nádherný gólGólman Osacrine Masuluke strelil nádherný gól Zdroj: Baroka FC

POLOKWANE - Svedkami nezvyčajnej scény boli v stredu diváci na futbalovom štadióne v juhoafrickom Polokwane. Domáce mužstvo Baroka v 95. minúte prehrávalo 0:1 s tímom Orlando Pirates v zápase 11. kola tamojšej najvyššej dlhodobej súťaže, k dispozícii malo záverečný rohový kop.

Do ofenzívy sa zapojil aj brankár Baroky Osacrine Masuluke a práve on sa stal hrdinom - odrazenú loptu poslal efektnými "nožničkami" do siete a svojmu mužstvu zabezpečil remízu.

Video zachytávajúce tento moment sa rýchlosťou blesku začalo šíriť internetom. Upozornil portál espnfc.com.

Viac o téme: Baroky Osacrine Masuluke