VIDEO Klopp sa nestačil diviť: Liverpool v gólovej prestrelke prehajdákal vedenie

Roberto Firmino a Nathan Ake v súboji o loptuRoberto Firmino a Nathan Ake v súboji o loptu Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti FC Liverpool stratili v nedeľňajšom dueli 14. kola anglickej Premier League na ihrisku AFC Bournemouth dvojgólový náskok a gólom v 93. minúte prehrali 3:4.

Po prvom polčase viedol favorizovaný Liverpool 2:0 a ešte štvrťhodinu pred koncom 3:1. Domáci potom ale strelecky udreli dvakrát v priebehu dvoch minút a Nathan Ake v nadstavení dokonal senzačný obrat v skóre. Liverpool tak prehral prvýkrát od augusta a na treťom mieste tabuľky stráca na lídra Chelsea už štyri body.

AFC Bournemouth – FC Liverpool 4:3 (0:2)
Góly: 57. Wilson (z 11m), 76. Fraser, 78. Cook, 90.+3 Ake – 20. Mané, 22. Origi, 63. Can

Viac o téme: FC Liverpool Jürgen Klopp AFC Bournemouth