VIDEO Tvrdá rana pre Atlético: Okrem krutej prehry prišlo o hviezdneho brankára!

Villarreal nedal šancu AtléticuVillarreal nedal šancu Atléticu Zdroj: villarrealcf.es

MADRID - Futbalisti Villarrealu zdolali v 15. kole španielskej ligy Atlético Madrid 3:0, čo ich v tabuľke vynieslo na štvrté miesto. Madridský celok nedokázal prekonať najlepšiu obranu v lige a klesol na šiestu pozíciu.

Obaja súperi nenastupovali do zápasu v najlepšom rozpoložení. Villarreal vyhral jediný z posledných piatich zápasov, Atlético jeden zo štyroch, v zostávajúcich ani neskórovalo.

Domácim ale vyšiel prvý polčas. Počas desiatich minút sa strelecky presadili Trigueros a Dos Santos, navyše súperovi sa pri druhom góle zranil brankár Oblak a musel striedať. V nadstavenom čase druhého polčasu potom ešte poistil víťazstvo Villarrealu Roberto Soriano.

Villarreal - Atlético Madrid 3:0 (2:0)
Góly: 28. Trigueros, 38. Jonathan Dos Santos, 90.+ Soriano

Viac o téme: Atlético Madrid CF Villarreal
  • Zdroj: ČTK, SITA