VIDEO Messiho genialita nemá hraníc: V priebehu 60 sekúnd stihol niečo neuveriteľné!

Lionel Messi sa raduje z góluLionel Messi sa raduje z gólu Zdroj: SITA

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona uspeli v nedeľnom domácom stretnutí 16. kola najvyššej španielskej súťaže nad mestským rivalom Espanyolom jasne 4:1. Dva góly víťazného mužstva strelil Luis Suárez, jeden pridali Jordi Alba s Lionelom Messim. Argentínsky futbalový fenomén opäť naplno ukázal svoju genialitu.

Lionel Messi mal prsty v troch góloch - prvé dva pripravil v priebehu jednej minúty a tretí sám dal. Najprv sa v 67. minúte druhýkrát presadil Luis Suárez. Tomuto zásahu predchádzala fantastická akcia, ktorú odštartoval Iniesta - poradil si s tromi brániacimi hráčmi a následne prihral Messimu. Argentínčan famózne prešiel cez ďalších 4 obrancov a vystrelil. Brankár loptu iba vyrazil pred Suáreza a ten už nemal problém zakončiť.

Fanúšikovia Barcelony sa po pár sekundách mohli radovať z ďalšieho gólu. Opäť ho pripravil fantastickým spôsobom kto iný, ako Messi. Opäť prešiel obranou súpera ako nôž maslom. V rozhodujúcej chvíli sa síce potkol, no na správnom mieste stál Jordi Alba a ten sa perfektne trafil k protiľahlej tyčke.

"Blaugranas" znížili nások Realu Madrid na čele tabuľky na tri body, líder však má k dobru svoj zápas 16. kola.

Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona
  • Zdroj: športky, TASR