Nádhernú Hantuchovú prepadla nostalgia: FOTO Spomínate si ešte na tieto šteklivé zábery?

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

MONTE CARLO - Daniela Hantuchová opäť dráždi fanúšikov. Jej sexy fotky v bikinách dokážu mužských priaznivcov vždy potešiť, no tentokrát to bude mať špecifickú príchuť.

Nádhernú tenistku pochytila chvíľka nostalgie a na sociálnej sieti si zaspomínala na fotenie pre prestížny magazín Sports Illustrated. Sympatická Slovenka pripravila ešte v roku 2009 pre fanúšikov skutočne exkluzívny darček v podobe šteklivých záberov. Po ôsmich rokoch tak môžu všetci jednohlasne usúdiť, že Daniela na svojom šarme vôbec nič nestratila. Napriek tomu, že v tenise už nepatrí do svetovej špičky, v kráse by stále obsadila popredné priečky.

Hantuchová sa aktuálne predstaví v hlavnej súťaži dvojhry na tohtotýždňovom turnaji WTA International Abierto Mexicano Telcel v mexickom Acapulcu. Slovenská reprezentantka dostala voľnú kartu. V 1. kole sa stretne s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou. 

Tridsaťtriročná popradská rodáčka Hantuchová, aktuálne 244. v singlovom renkingu, má proti 27-ročnej 64. žene počítačového poradia Wickmayerovej povzbudivú štatistiku 6:0. Naposledy sa radovala v júli 2013 na "harde" v kalifornskom Stanforde (6:2, 4:6, 6:0). Rivalita trvá od roku 2008. Bývalá členka Top 5 Hantuchová v tomto dejisku absolvuje svoj debut. 

 

Just because it is that time of the year #tbt #throwback #sportsillustrated #february

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),


Tagy: Daniela Hantuchová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
instagram danielahantuchovaofficial

DISKUSIA