FOTO Nádherná česká golfistka vás očarí na prvý pohľad: Dosiahla najväčší úspech v živote!

Klára Spilková
Klára Spilková

RABAT - Golfistka Klára Spilková vyhrala turnaj Ladies European Tour v Rabate a v Maroku dosiahla hneď na úvod sezóny životný úspech. Doterajším najlepším umiestnením dvadsaťdvaročnej českej profesionálky bolo štvrté miesto z predminulého Scottish Open.

Spilková, ktorá po nevydarenom minulom roku vstúpila do novej sezóny s obmeneným tímom, zahrala na ihrisku Dar As-salám v marockej metropole osem rán pod par. O jeden úder zverenkyňa trénera Lukáša Martinca porazila Nórku Suzanne Pettersenovou, tretia bola s odstupom Angličanka Annabel Dimmocková.

"Je to skvelé. Ale neprežívam teraz žiadne emócie, som uvoľnená." uviedla nesmierne šarmantná Spilková, ktorá sa bezprostredne po triumfe dočkala od priateľov vodnej sprchy z plastových fliaš.

Za víťazstvo získala z celkovej dotácie 450.000 eur šek na 67.500 a dostala sa do čela tohtoročného finančného rebríčka. Za celý minulý rok pritom zarobila Spilková na prize money 27.147 eur a hraciu kartu uhájila až na poslednom turnaji sezóny.

"Dala som si takmer dvojmesačnú pauzu, aby som pracovala predovšetkým na sebe. Ani som príliš nehrala golf. Snažila som si správne naladiť psychiku a podarilo sa to," vysvetľovala Spilková svoj posun. "Teraz sa cítim oveľa lepšie ako vlani. Najväčší problém je vždy vlastné ego."

 

 

Check my new haircut @bognerfashion

Príspevok, ktorý zdieľa Klara Spilkova (@spilkovaklara),

 

 

@ondrejpycha_photography mode

Príspevok, ktorý zdieľa Klara Spilkova (@spilkovaklara),

 

 

Friday vibes #photoshooting @blesk.cz

Príspevok, ktorý zdieľa Klara Spilkova (@spilkovaklara),

 

 

...má šikovný ručičky.... Focení v Dejvicích ještě před olympiádou #engine

Príspevok, ktorý zdieľa Klara Spilkova (@spilkovaklara),

 


Tagy: Klára Spilková

Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
Instagram spilkovaklara

DISKUSIA