Cígerova priateľka sa pustila do Lintnera: On to rozd*be, ale má teplé miestečko!

Cígerova priateľka Xénia Mikulová kritizovala Richarda Lintnera
Cígerova priateľka Xénia Mikulová kritizovala Richarda Lintnera

BRATISLAVA - Výkony slovenských reprezentantov na 81. majstrovstvách sveta v Nemecku a Francúzsku nie sú ideálne. Tím Zdena Cígera neposilnil ani jeden hráč zo zámorskej NHL, čo sa očividne odrazilo aj na výsledkoch Slovenska. Po výhre nad Talianskom v predĺžení a dvoch prehrách s Lotyšskom a Dánskom, sa na Cígera spol. valí kritika zo všetkých strán. Reprezentačného kouča si však zastala jeho polovička Xénia Mikulová. Tá sa opäť pustila aj do šéfa Tipsport ligy Richarda Lintnera.

Priateľka reprezentačného kouča Xénia Mikulová ostro reagovala na Lintnerove vyjadrenie ohľadom šancí slovenských hokejistov na šampionáte v Kolíne nad Rýnom a Paríži. "Táto otázka by mala smerovať tým, ktorých sa týka. Ja nemôžem objektívne odpovedať. Môj pocit je, že slovo bojkot v žiadnom prípade necharakterizuje súčasnú situáciu. Osobne ma veľmi teší, že v príprave preukázali vysokú kvalitu hráči z domácej súťaže. Poznám silné aj slabé stránky nášho výberu. Výhodu oproti súperom máme v tímovom duchu, bojovnosti a silných brankároch. Slabinu vidím v nekonštantných výkonoch v jednotlivých tretinách zápasov. Výkon v prvom stretnutí proti Taliansku výrazne ovplyvní náš výsledok na celom turnaji," povedal ešte pred podujatím šéf Tipsport ligy


Tieto slová nenechali chladnú Cígerovu polovičku a na sociálnej sieti zverejnila poriadne kritický príspevok: "Že sa ten Lintner vyjadruje?! On to rozd*be, ale hlavne nech je teplé miestečko aspoň v Tipsport lige. Mimochodom, sám vie, že sa im nechce, ale radšej sa budú na Cígera, Švehlu, zranenia, únavu a iné hovadiny vyhovárať."

Nie je to prvý slovný útok od priateľky reprezentačného trénera. Už v roku 2015 si nedávala servítku pred ústa a vynadala viacerým hokejovým osobnostiam na čele s Jánom Lašákom, Michalom Handzušom, Mariánom Hossom a Richardom Lintnerom. 


Tagy: Richard Lintner Zdeno Cíger Xénia Mikulová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Orange, TASR

DISKUSIA