Náhrada za Griezmanna? Atlético si robí zálusk na hviezdne duo z Premier League!

Antoine Griezmann oslavuje gól
Antoine Griezmann oslavuje gól

MADRID - Španielsky futbalový klub Atlético Madrid by sa pred budúcou sezónou mohol pokúsiť zlanáriť dvojicu útočníkov momentálne pôsobiacu na Britských ostrovoch - Jamieho Vardyho z Leicestru City a Alexisa Sáncheza z Arsenalu Londýn. Referuje o tom portál denníka The Independent.

Snaha o transfer týchto zakončovateľov údajne závisí od toho, či z madridského tímu odíde Francúz Antoine Griezmann, o ktorého sa intenzívne zaujíma Manchester United. Dôležité tiež bude, či sa Atléticu podarí zvrátiť rozhodnutie Športového arbitrážneho súdu (CAS) o zákaze registrovať nových hráčov do januára 2018 a tiež to, či v Madride zostane tréner Diego Simeone.

Argentínsky kouč podľa uvedeného zdroja plánuje skvalitniť ofenzívnu formáciu svojho mužstva, kde okrem Griezmanna najčastejšie nastupujú aj Fernando Torres a Kévin Gameiro. Atlético v budúcej sezóne po 50 rokoch zmení svoj domov a presťahuje sa na niekdajší atletický štadión La Peineta, ktorý po rozsiahlej prestavbe ponesie názov Wanda Metropolitano a pojme 67-tisíc divákov.


Tagy: Alexis Sánchez Jamie Vardy Arsenal Londýn FC Atlético Madrid CF

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA