Po dvoch výhrach studená sprcha: Mladí Slováci narazili na kameň, skončiť môžu tretí!

Slovenská sedemnástkaSlovenská sedemnástka Zdroj: futbalsfz.sk

ŠČASLYVE - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov neuspeli vo svojom treťom vystúpení na Memoriáli Viktora Bannikova hráčov tejto vekovej kategórie na Ukrajine. Zverenci trénera Samuela Slováka po stredajšom víťazstve nad rovesníkmi z Lotyšska 2:1 a štvrtkovom triumfe nad Slovincami 3:1 prehrali v sobotu s vrstovníkmi z Izraela 0:2.

V tabuľke základnej B-skupiny obsadili mladí Slováci 2. miesto a v nedeľu popoludní ich čaká stretnutie o konečnú 3. pozíciu na podujatí proti domácim futbalistom.

Informácie priniesol oficiálny web Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Futbalový Memoriál Viktora Bannikova hráčov do 17 rokov - Ščaslyve (Ukr.) - sobota:

Izrael "17" - Slovensko "17" 2:0 (0:0)
Góly: 60. Ovadia, 69. Hanzis
Zostava SR "17": Hynek - Mesík, Kozák, Valentín, Luščík (41. Burian) - Farkaš (41. Strelec), Begala (27. Lichý), Topoľský (60. Bernát) - Tandara (55. Bindics), Csáno (55. Bobček), Doktorík

Hlas (zdroj: SFZ):
Samuel Slovák (tréner SR "17"): "Odohrali sme ťažký zápas s veľmi dobrým súperom. Izrael má silnejší výber, dokazoval to hlavne v individuálnej kvalite a žiaľ nám tento zápas nevyšiel. Odohrali sme dva dobré zápasy predtým, tretí sa nám nevydaril podľa našich predstáv, treba skonštatovať, že Izrael zaslúžene vyhral."

Viac o téme: Izrael Slovensko Samuel Slovák
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: futbalsfz.sk
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články