Nepríjemné starosti reprezentácie v Glasgowe: Rozhodne by sa to nemalo stávať!

Na snímke vľavo tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák a vpravo slovenský reprezentant Marek Hamšík
Na snímke vľavo tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák a vpravo slovenský reprezentant Marek Hamšík

GLASGOW - Slovenskú futbalovú reprezentáciu privítalo včera popoludní na letisku v Glasgowe typické upršané počasie. To ešte netušila, že ju v Škótsku čaká na úvod malá nepríjemnosť. Hráči sa totiž nútene zdržali na letisku.

Kameňom celého úrazu bola batožina. Reprezentanti museli na svoje veci vyčkávať trpezlivo vyše hodiny. Príčina komplikácií známa nie je. Medzi cestujúcimi v letiskovej hale však hráči vzbudzovali veľkú pozornosť, veď stáť aspoň na chvíľu vedľa hviezd ako Marek Hamšík či Martin Škrtel nie je úplne bežné. 

Výraznému zdržaniu sa na predzápasovej tlačovej konferencii v krátkosti venoval aj Ján Kozák s Marekom Hamšíkom. "Rozhodne by sa to nemalo stávať," vyjadril sa líder reprezentácie a SSC Neapol. S úsmevom na to pre zmenu reagoval tréner Kozák: "Sme profesionáli a v živote sa stávajú oveľa horšie veci. Nemyslím, že by sme kvôli tomu boli v strese."

Hlavným arbitrom štvrtkového súboja v Hampden Parku je Srb Milorad Mažič, na čiarach mu pomôžu jeho krajania Milovan Ristič a Dalibor Djurdjevič. Všetci dúfame, že je to jediný nepríjemný zážitok, ktorý si reprezentácia zo Škótska odvezie.


Tagy: Ján Kozák Marek Hamšík Slovensko Škótsko

Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA