Zranenie mu skazilo sezónu: FOTO Berdych si užíva so sexi manželkou na pláži!

Tomáš Berdych a manželka EsterTomáš Berdych a manželka Ester Zdroj: Instagram esterberdychsatorova

PRAHA - Český tenista Tomáš Berdych vo štvrtok predčasne ukončil sezónu. Spôsobili to problémy s chrbtom, pre ktoré zrušil účasti na turnajoch vo Viedni a na podujatí Masters 1000 v Paríži.

Tridsaťdvaročný Berdych je aktuálne v rebríčku ATP na 18. mieste. Teoreticky mu hrozí, že pre predčasný koniec sezóny by mohol na konci roka vypadnúť z elitnej svetovej dvadsiatky, čo sa mu naposledy stalo pred 12 rokmi.

"S ľútosťou musím oznámiť, že musím ukončiť sezónu. Od Wimbledonu hrám s bolesťami chrbta. Lekári mi odporučili pár týždňov oddychu a liečbu, aby som sa úplne uzdravil, zbavil bolestí a mohol byť pripravený na rok 2018," citoval ho portál idnes.cz.

Berdych hral naposledy v Pekingu, kde vypadol v druhom kole. Sezónu končí s bilanciou 35 víťazstiev a 18 prehier. V roku 2017 hral v semifinále Wimbledonu, finále hral na turnaji v Lyone. 

Momentálne si užíva exotickú dovolenku na Maledivách spolu s krásnou manželkou Ester. Tá neváhala a na sociálne siete zavesila sexy fotky v plavkách. Aspoň malá náplasť za pokazený záver sezóny.

 

#maldives

Príspevok, ktorý zdieľa Ester Berdych Satorova (@esterberdychsatorova),

 

 

Today gym session #maldives

Príspevok, ktorý zdieľa Ester Berdych Satorova (@esterberdychsatorova),

Viac o téme: Tomáš Berdych Ester Berdych
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram esterberdychsatorova
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články