VIDEO Zákrok, ktorý sa zapísal do análov: Súperovi pchal prst do zadku a potom...

Rodrigo strkal súperovi prst do zadkuRodrigo strkal súperovi prst do zadku Zdroj: reprofoto

RIO DE JANEIRO - V brazílskej lige boli diváci svedkami nevídaného vylúčenia skúseného obrancu Rodriga. Ten chcel počas zápasu znepríjemňovať život svojmu súperovi, no zvolil skutočne bizarný spôsob.

Tridsaťsedemročný futbalista šokoval, keď svojmu protivníkovi strkal prst do zadku. To si všimol aj hlavný arbiter, ktorý mu neváhal udeliť červenú kartu. Všetko sa to odohralo ešte v 19. minúte zápasu, keď jeho tím Ponte Preta vyhrával nad Vitóriou už 2:0.

Rodrigo si môže teraz búchať hlavu o stenu, pretože po jeho vylúčení sa hosťujúci tím postaral o skvelý obrat. Domáci vedenie neudržali, keď Vitória udrela v druhom polčase bleskovo dvakrát v 58. a 59. minúte. Víťazný gól pridal hosťujúci celok v záverečných minútach zápasu.

To sa samozrejme nepáčilo horkokrvným fanúšikom. Tí na konci zápasu vtrhli na ihrisko a spôsobili totálny chaos.

Viac o téme: Rodrigo Ponte Preta
  • Zdroj: športky