Lesniak si v Dánsku otvoril strelecký účet: Kozákov vnuk sa trafil už v prvej minúte!

Filip Lesniak oslavuje gólFilip Lesniak oslavuje gól Zdroj: aabsport.dk

AALBORG - Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Filip Lesniak skóroval pri remíze Aalborg BK s FC Kodaň 1:1 v nedeľňajšom stretnutí 19. kola najvyššej dánskej súťaže. Dvadsaťjedenročný stredopoliar otvoril skóre stretnutia už v prvej minúte.

Pre Lesniaka to bol premiérový gól za Aalborg. Rodák z Košíc, ktorého starým otcom je tréner reprezentácie Ján Kozák, odohral celý zápas. Jeho krajan a spoluhráč Pavol Šafranko nastúpil v 85 min. V drese Kodane hral do 21. min slovenský obranca Denis Vavro.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 19. kola najvyššej dánskej futbalovej súťaže:

Aalborg BK - FC Kodaň 1:1 (1:1)
Góly: 1. LESNIAK - 33. Santander
Filip Lesniak odohral celý zápas a skóroval, Pavol Šafranko (obaja Aalborg) nastúpil v 85. min. Denis Vavro (FC Kodaň) hral do 21. min.

Viac o téme: Filip Lesniak FC Kodaň Aalborg BK