Talentovaný brankár si vyslúžil v Slovane profesionálny kontrakt: Je príkladom pre mladých hráčov

Ivan Kmotrík ml. a Martin Trnovský
Ivan Kmotrík ml. a Martin Trnovský

BRATISLAVA - Slovenský futbalový brankár Martin Trnovský má vo vrecku prvý profesionálny kontrakt, na tri roky sa upísal ŠK Slovan Bratislava. Informuje o tom web Slovana. Sedemnásťročný gólman a odchovanec "belasých" v piatok odcestuje s A-tímom na sústredenie do tureckého Beleku.

"Martin Trnovský preukázal v našich mládežníckych kategóriách veľký potenciál a v budúcnosti sa môže vypracovať na kvalitného brankára. S perspektívnymi mladíkmi chceme podpisovať profesionálne zmluvy a som rád, že sme si zazmluvnili služby Martina Trnovského. Pocestuje s tímom na sústredenie do Turecka, kde dostane šancu ukázať sa a zabojovať o miesto na súpiske prvého tímu. Verím, že tento profesionálny kontrakt bude pre neho tou správnou motiváciou a zároveň príkladom pre našich ďalších mladých hráčov," povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík mladší.

Trnovský je bratislavský rodák, odmalička pôsobil v Slovane. V každej kategórii sa vypracoval na pozíciu jednotky. V tejto sezóne je členom kádra staršieho dorastu Slovana, šesťkrát vychytal čisté konto. Trnovský tiež je mládežnícky reprezentant SR.


Tagy: ŠK Slovan Bratislava Martin Trnovský

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
skslovan.com

DISKUSIA