VIDEO Nepodarené wrestlingové číslo ho vyšlo draho: Poriadna pecka bejzbalkou do tváre!

Eddie Edwards
Eddie Edwards

BRATISLAVA - Aj keď to neraz vyzerá, že si silní chlapi vo wrestlingu dávajú poriadne do tela, všetko je dopredu natrénované, aby sa náhodou nestala vážna nehoda. Bohužiaľ, tie sa niekedy udejú aj napriek tomu. Rozprávať by o tom mohol Eddie Edwards, ktorý ešte môže byť rád, že skončil "iba" so zakrvavenou tvárou.

V súboji so Samim Callihanom už všetko nasvedčovalo tomu, že je koniec a Eddie vyhral, lenže prišiel zvrat. Sami dostal súpera na lopatky, pridržal si ho stoličkou a mal nasledovať dohodnutý úder bejzbalkou. Poriadna rana však netrafila iba stoličku ale aj Edwardsovo oko. Každému v zaplnenej hale bolo hneď jasné, že tu už končia žarty.

Eddie neskôr na sociálnej sieti uviedol, že mal napokon veľké šťastie, že skončil ako skončil. Dopadnúť to mohlo aj podstatne horšie: "Včera som si to prvýkrát pozrel na videu. Predtým som si myslel, že som mal šťastie. Keď som si to pozrel, tak celkom určite viem, že som to šťastie naozaj mal. Zlomené kosti na tvári a aj nos, odnieslo si to aj oko, ale budem v poriadku."


Tagy: Eddie Edwards Sami Callihan

Zdroj:
športky
Foto:
Twitter - Eddie Edwards; Video: Youtube

DISKUSIA