Šéf Parížanov zareagoval na šumy okolo prestupu Neymara: Jednoznačné vyhlásenie

Brazílčan Neymar
Brazílčan Neymar

PARÍŽ - Šumy okolo údajného odchodu útočníka Neymara do Realu Madrid prinútili šéfa futbalového tímu Paríž St. Germain k rezolútnemu vyhláseniu. Nasser Al-Khelaifi povedal, že superhviezda zostane na 2000% naďalej súčasťou parížskeho veľkoklubu a už istého majstra Francúzska aj v ďalšej sezóne.

Momentálne zranený Brazílčan dal v tejto sezóne za Paríž St. Germain 26 gólov v 30 zápasoch a získal s ním francúzsky ligový titul aj národný pohár. "Kto povedal, že Neymar u nás nezostane? Ja neviem o nikom, že by to povedal. Neymar u nás zostane na 2000%, má kontrakt aj pre budúcu sezónu. On sám chce zostať," povedal 44-ročný katarský biznismen Al-Khelaifi v mixzóne novinárom po sobotňajšej prehre PSG s Rennes (0:2). Al-Khelaifi sa vyjadril aj k Unaiovi Emerymu a jeho avizovanému odchodu z trénerskej stoličky v klube, ktorý v sezóne 2017/2018 vybojoval vo Francúzsku "treble", čiže získal triumfy v ligovej aj pohárovej súťaži a tiež Ligovom pohári.

"Končí u nás a už v najbližších dňoch budeme informovať o jeho nástupcovi. Nepoviem to hneď teraz, ale čoskoro, možno už v nedeľu. Vy sa hráte s nami, tak aj ja si zahrám s vami," skonštatoval smerom k médiám Al-Khelaifi.


Tagy: neymar Nasser Al-Khelaifi Paríž st. Germain

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
SITA
Foto:
footyroom.com

DISKUSIA