Najväčší smoliar s dôvodom na radosť: Nečakaná správa po vlastnom góle Bouhaddouza

Aziz Bouhaddouz efektnou rybičkou pochoval nádeje vlastného tímu
Aziz Bouhaddouz efektnou rybičkou pochoval nádeje vlastného tímu

PETROHRAD - Aziz Bouhaddouz by sa dal označiť za najväčšieho smoliara po druhom dni futbalových majstrovstiev sveta v Rusku. Jeho Maroko nečakane prehralo s Iránom 0:1 v piatkovom stretnutí B-skupiny a bol to práve on, kto v 5. minúte nadstaveného času vlastným gólom "potopil" svoje mužstvo.

Šance Maroka na postup zo skupiny sa znížili na minimum. V "béčku" na nich čakajú zápasy s Portugalskom a Španielskom.

"Futbal je niekedy taký, radosť mi robia aspoň iné veci. Práve som telefonoval s manželkou a dozvedel sa, že je tehotná," cituje denník Marca 31-ročného útočníka nemeckého druholigového FC St. Pauli. Bouhaddouz v úplnom závere nešťastne upratal priamy kop poza chrbát vlastného gólmana.

Také veci sa však stávajú a nešťastníka sa zastala aj hviezda Iránu Reza Ghoochannejhad: "Nepoznám ťa osobne, ale v živote občas vyhráš a niekedy prehráš. Sme profesionáli a aj toto patrí k futbalu. Neklesaj na mysli pre tento nešťastný gól." Tridsaťročný útočník Heerenveenu do zápasu nezasiahol, sedel iba na lavičke náhradníkov. "Som šťastný a hrdý na moju krajinu, ale želám Ti len to najlepšie," odkázal Bouhaddouzovi prostredníctvom instagramu.


Tagy: Maroko Aziz Bouhaddouz Iran

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP - Darko Vojinovic

DISKUSIA