Cesta Trnavy v Lige majstrov: Toto sú mená možných súperov v play-off

Spartak Trnava
Spartak Trnava

NYON - Futbalisti Trnavy v prípade postupu cez srbskú Crvenu zvezdu Belehrad nastúpia v play-off Ligy majstrov 2018/2019 v druhej polovici augusta proti úspešnejšiemu z dvojice z tretieho predkola RB Salzburg (Rak.) alebo Škendija Tetovo (Maced.).

Prvý zápas by sa konal 21. alebo 22. augusta v Trnave resp. Belehrade, odveta 28. alebo 29. augusta v Salzburgu resp. Tetove. Rozhodol o tom pondelkový žreb vo švajčiarskom Nyone. Postupujúcemu z dvojice FC Spartak Trnava - CZ Belehrad mohol žreb prisúdiť aj holandský PSV Eindhoven či postupujúceho z dvojíc Celtic Glasgow (Škót.)/AEK Atény (Gréc.) alebo FK Astana (Kaz.)/Dinamo Záhreb (Chor.). Ak Trnava neprejde cez srbského súpera, predstaví sa v play-off Európskej ligy 2018/2019.

Dvojice play-off futbalovej Ligy majstrov 2018/2019 (prvé zápasy odohrajú 21. a 22. augusta 2018, odvety prídu na rad 28. a 29. augusta 2018):

Majstrovská vetva:
postupujúci z 3. predkola Crvena zvezda Belehrad (Srb.) / FC Spartak Trnava - postupujúci z 3. predkola RB Salzburg (Rak.) / Škendija Tetovo (Maced.)
postupujúci z 3. predkola FK Karabach (Azer.) / BATE Borisov (Biel.) - PSV Eindhoven (Hol.)
Young Boys Bern (Švaj.) - postupujúci z 3. predkola FK Astana (Kaz.) / Dinamo Záhreb (Chor.)
postupujúci z 3. predkola Malmö FF (Švéd.) / FC Videoton Székesfehérvár (Maď.) - postupujúci z 3. predkola Celtic Glasgow (Škót.) / AEK Atény (Gréc.)

Ligová vetva:
postupujúci z 3. predkola Benfica Lisabon (Portug.) / Fenerbahce Istanbul (Tur.) - postupujúci z 3. predkola PAOK Solún (Gréc.) / Spartak Moskva (Rus.)
postupujúci z 3. predkola Standard Liége (Belg.) / Ajax Amsterdam (Hol.) - postupujúci z 3. predkola Slavia Praha (ČR) / Dynamo Kyjev (Ukr.)


Tagy: Red Bull Salzburg Spartak Trnava Škendija Tetovo

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR – Lukáš Grinaj

DISKUSIA