Aj Lobotka prispel k cennej výhre Viga: VIDEO parádičky, ktorou si vychutnal hviezdu Atlética

Stanislav Lobotka a Filipe LuísStanislav Lobotka a Filipe Luís Zdroj: rccelta.es

VIGO - Tím slovenského reprezentanta Stanislava Lobotku Celta Vigo si pripísal cenné víťazstvo 2:0 nad španielskym vicemajstrom Atléticom Madrid v sobotňajšom zápase 3. kola. Tesne po prestávke unikol obrane hostí Argentínčan Maxi Gómez a otvoril skóre. Onedlho pridal druhý gól hlavičkou Iago Aspas.

Veľkou mierou k nesmierne cennej výhre prispel aj slovenský talent Lobotka, ktorý na ihrisku pôsobil až do 82. minúty a v 41. minúte uvidel žltú kartu. Práve slovenský talent predviedol hneď v úvode prestížneho duelu svoj obrovský prehľad, keď medzi troma hráčmi Atlética šikovne nasadil jasličky hviezde hostí Saúlovi Ñíguezovi. Slovák svojim výkonom opäť raz potvrdil, že v tíme Celty má úplne zaslúžene svoje pevné miesto.

Lobotkov slovenský spoluhráč Róbert Mazáň nefiguroval v zápise o stretnutí. Celta má po troch kolách La Ligy na konte sedem bodov a lepšie na tom zatiaľ je len vedúce duo FC Barcelona a Real Madrid s plným bodovým ziskom. V ďalšom kole sa Lobotkovci predstavia na ihrisku dvanástej Girony.

Viac o téme: Stanislav Lobotka Atlético Madrid CF RC Celta de Vigo
  • Zdroj: SITA, športky