VIDEO Parížski milionári si najskôr vzali voľno: Následne ukázali nepopierateľnú silu

Som pyšný, že hrám za tento klubSom pyšný, že hrám za tento klub Zdroj: SITA/AP/Michel Euler

RENNES - Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili aj vo svojom šiestom vystúpení vo francúzskej najvyššej súťaži, v nedeľu zdolali hráčov domáceho Rennes 3:1. Domácich poslal v 11. min do vedenia vlastným gólom Adrien Rabiot. Za PSG vyrovnal ešte v prvom polčase strelou spoza šestnástky Angel Di María. V druhej 45-minútovke sa strelecky presadili Thomas Meunier a Maxim Choupo-Moting. Parížania sú po 6. kolách s 18 bodmi suverénne na čele tabuľky Ligue 1.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 6. kola najvyššej francúzskej futbalovej sútaže Ligue 1 2018/2019:

Rennes - Paríž St. Germain 1:3 (1:1)
Góly: 11. Rabiot (vlastný) - 45. Di María, 61. Meunier, 83. Choupo-Moting

Viac o téme: Paríž Saint-Germain Stade Rennes