VIDEO Barcelona opäť nevyhrala: Štvrté ligové zaváhanie v rade znamená pád z ligového trónu

Lionel MessiLionel Messi Zdroj: SITA/AP - Alberto Saiz

MADRID - Futbalisti FC Barcelona remizovali na ihrisku Valencie v 8. kole španielskej ligy 1:1. Vďaka zaváhaniu "Blaugranas" sa do čela tabuľky dostala FC Sevilla.

Zverenci trénera Ernesta Valverdeho nebodovali naplno už v štyroch ligových stretnutiach v sérii, v tabuľke klesli na druhú pozíciu. Vo Valencii sa do vedenia dostali ako prví domáci, už v druhej minúte rozvlnil sieť Argentínčan Ezequiel Garay. Za hostí ešte do konca prvého polčasu odpovedal Lionel Messi strelou spoza šestnástky. Valencii patrí v tabuľke 13. miesto so ziskom 13 bodov.

Atlético Madrid zvíťazilo nad Betisom Sevilla 1:0. O jediný gól duelu sa postaral v 74. minúte Angel Correa. Darilo sa aj Valladolidu, ktorý zvíťazil nad Huescou 1:0.

Valladolid - Huesca 1:0 (1:0)
Gól: 28. Alcaraz

Atlético Madrid - Betis Sevilla 1:0 (0:0)
Gól: 74. Correa

Espaňol Barcelona - CF Villareal 3:1 (1:1)
Góly: 7. Perez, 79. Darder, 90.+2 Piatti - 45. Ekambi

FC Valencia - FC Barcelona 1:1 (1:1)