VIDEO Najlepší strelec majstrovstiev sveta písal históriu: Toto sa v Anglicku videlo iba dvakrát

Harry Kane oslavuje gól z tretej minúty duelu s CardiffomHarry Kane oslavuje gól z tretej minúty duelu s Cardiffom Zdroj: TASR/AP

CARDIFF - Anglický futbalový útočník v službách Tottenhamu Hotspur Harry Kane gólom už v 3. min utorňajšieho zápasu 21. kola Premier League 2018/2019 nasmeroval "kohútov" za víťazstvom na ihrisku Cardiffu City (3:0).

Najlepší strelec minuloročných MS v Rusku sa na na Nový rok zapísal do streleckej listiny už piatykrát v histórii, čím vyrovnal rekordný zápis v anglickej dlhodobej súťaži. Rovnako päťkrát sa v prvý deň kalendárneho roka v Premier League v minulosti presadili aj Andy Cole a Steven Gerrard.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Harry Kane