Pogba svojím vyhlásením prekvapil fanúšikov United: Hrať za Real je sen každého futbalistu

Paul Pogba pri oslave góle
Paul Pogba pri oslave góle

PARÍŽ - Francúzsky špílmacher Manchestru United Paul Pogba v rozhovore s novinármi na práve prebiehajúcom reprezentačnom kempe Francúzska priznal, že snom každého futbalistu je hrať za španielsky veľkoklub Real Madrid. V minulosti sa o 26-ročného stredopoliara biely balet zaujímal, ale v tom čase uprednostnil Pogba zaujímavejšiu ponuku z Old Trafford, kde v minulosti pôsobil v mládežníckej akadémii.

"Hrať za Real Madrd je sen každého futbalistu, je to jeden z najväčších futbalových klubov na svete. Veľkým lákadlom je aj Zinedine Zidane, s ktorým by chcel pracovať každý. Vždy som hovoril, že je to sen každého hráča, ale momentálne som šťastný v Manchestri. Je tu nový manažér a hrám pravidelne. A ako to bude v budúcnosti? To nevie asi nikto. Teraz som šťastný tam, kde som," povedal Paul na otázku ohľadom údajného opätovného záujmu Realu o jeho služby.
 
Pogba sa vyjadril aj na adresu dočasného nórskeho kouča Ole Gunnara Solskjaera, ktorému sa zatiaľ pri kormidle United herne aj výsledkovo darí: ,"Samozrejme, že všetci chceme, aby zostal, výsledky máme výborné. Mám s ním skvelý vzťah, všetci hráči s ním majú fantastický vzťah. Keď je hráč šťastný, chce taký zostať a Ole sa snaží o to, aby sme všetci boli šťastní. Zaslúži si tú šancu. Klub dokonale pozná, vie o ňom všetko. Našej hre dodal voľnosť. Chce, aby sme hrali a užívali si futbal."

Tagy: Real Madrid Paul Pogba Zinedine Zidane Ole Gunnar Solskjaer

Zdroj:
športky
Foto:
manutd.com

DISKUSIA